La Toma Complejo De Montana - Cabanas Y Habitaciones En Hosteria
| Gratis WiFi Gratis WiFi på værelserne | Swimmingpool Sæsonåben udendørs pool | Privat strand Adgang til strand |
| Aktiviteter Vandland Ridning Fiskeri Cykling Vandreture Bordtennis | Spa og afslapning Solarium | Børnevenlig Spillerum |
| Morgenmad Morgenmad på værelset | Aircondition Klimaanlæg | Kæledyr Kæledyr tilladt |
La Toma Complejo De Montana - Cabanas Y Habitaciones En Hosteria ligger inden for 14 minutters tur fra Paseo La Toma og 25-minutters gåtur væk fra Nido Del Aguila. Gæsterne kan benytte et solarium, der tilbydes på stedet.
Centrum for Mina Clavero ligger 30 minutters gåtur fra indkvarteringen.
Gæsterne kan nyde haven udsigt fra deres værelser.
Gæsterne er velkommen til at tilberede måltider i et tekøkken. Vandreture, cykling og bordtennis er til rådighed på stedet.
- Lokale seværdigheder
- Southern Cross Stone Museum3,6 km
- Traslasierra3,6 km
- Balneario De Mina Clavero3,4 km
- Balneario Los Cedros3,4 km
- Balneario Bano de los Dioses4,2 km
- Plaza Centenario4,5 km
- Cascada del Toro Muerto2,8 km
- Lufthavne
- Cordoba Lufthavn133 km
På hotellet
General
- Parkering
- Kæledyr tilladt
- Bagageopbevaring
- Brandslukkere
Måltider og drinks
- Fælles køkken
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Morgenmad på værelset
- Udendørs spiseområde
- Picnic område/ Borde
Aktiviteter og afslapning
- Sæsonåben udendørs pool
- Adgang til strand
- Vandland
- Solterrasse
- Have
- Grillfaciliteter
- Solarium
- Vandreture
- Ridning
- Cykling
- Bordtennis
- Fiskeri
- Pool med udsigt
Services
- Husholdning
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
- Butikker/Handelsservices
På værelset
- Gratis WiFi på værelserne
- Klimaanlæg
- Dagligstue
- Patio
- Terrasse
- Havemøbler
- Spisebord
- Fladskærms TV
- Brætspil
- Spillerum
Vigtig meddelelse
- Information om ekstra senge
- Der tillades maksimum 1 ekstra senge på et værelse.
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvor kan jeg efterlade min bil under vores ophold i La Toma Complejo De Montana - Cabanas Y Habitaciones En Hosteria?
Gæster på La Toma Complejo De Montana - Cabanas Y Habitaciones En Hosteria kan parkere deres bil i en parkeringsplads. - ❓
Hvor meget koster det at booke La Toma Complejo De Montana - Cabanas Y Habitaciones En Hosteria?
Den gennemsnitlige pris i La Toma Complejo De Montana - Cabanas Y Habitaciones En Hosteria er 60$. Kontakt overnatningsstedet for specifikke oplysninger. - ❓
Er det tilladt at medbringe kæledyr til La Toma Complejo De Montana - Cabanas Y Habitaciones En Hosteria?
Du kan bo på La Toma Complejo De Montana - Cabanas Y Habitaciones En Hosteria med dit kæledyr.